Sari la conținut
Prima pagină » Accident nocturn în Capitală: FOTO cu mașina „boțită” lateral într-o intersecție de la Botanica 

Accident nocturn în Capitală: FOTO cu mașina „boțită” lateral într-o intersecție de la Botanica 

Două automobile au fost grav avariate într-o intersecție din sectorul Botanica al Capitalei. Impactul s-a produs în seara de 24 iunie.

Ofițera de presă a Poliției Capitalei, Cristina Talpă, a comunicat pentru Realitatea că impactul a avut loc pe bd. Decebal. Au fost implicate un BMW și o Mazda.

Pentru cele mai importante știri, abonează-te la canalul nostru de TELEGRAM!

Martorii relatează pe rețelele de socializare că impactul a avut loc la intersecție cu strada Sarmisegetusa. Unul dintre automobile a fost grav avariat, fiind deteriorate portierele.

Din fericire, în urma impactului nimeni nu a avut de suferit. Circumstanțele producerii accidentului urmează să fie stabilite de către oamenii legii.


Articolul Accident nocturn în Capitală: FOTO cu mașina „boțită” lateral într-o intersecție de la Botanica  apare prima dată în Realitatea.md.