Polițiștii au tras focuri de armă în centrul Capitalei, în urmărirea unor traficanți de droguri. În momentul în care suspecții au fost abordați de poliție, aceștia au luat-o la fugă și s-a oprit abia în momentul în care anchetatorii au tras focuri de avertisment.
Prima pagină » Focuri de armă în centrul Capitalei. Polițiștii au prins doi traficanți de droguri
Focuri de armă în centrul Capitalei. Polițiștii au prins doi traficanți de droguri
- de support
